Podkłady kryjące są nieodłącznym elementem codziennej rutyny kosmetycznej większości kobiet. Ich zadaniem jest wyrównanie kolorytu skóry oraz ukrycie niedoskonałości. Jednakże, wybór odpowiedniego podkładu może być czasochłonny i trudny, ponieważ na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów różniących się składem, konsystencją oraz stopniem krycia. W tym artykule przedstawiamy ranking najlepszych podkładów kryjących, które zapewniają doskonałe wykończenie.

 1. Maybelline SuperStay 24H
  Podkład kryjący Maybelline SuperStay 24H znalazł się na szczycie naszego rankingu ze względu na swoje właściwości. Produkt ten zapewnia bardzo dobre krycie, a jednocześnie daje naturalny efekt. Ponadto, podkład ten utrzymuje się na skórze przez cały dzień, zapewniając matowe wykończenie.

 2. Estée Lauder Double Wear
  Drugie miejsce w rankingu zajmuje podkład Estée Lauder Double Wear. Jest to produkt, który ma bardzo dobre krycie i krótko mówiąc – jest nie do zdarcia. Poza tym, utrzymuje się na skórze przez 24 godziny, nie roluje się i nie pudruje.

 3. L’Oréal Paris Infaillible 24H
  Podkład L’Oréal Paris Infaillible 24H to kolejny produkt, który zachęca do zakupu swoimi właściwościami. Zapewnia bowiem bardzo dobre krycie i matowanie, a przy tym nie tworzy efektu maski. Ponadto, utrzymuje się na skórze przez całą dobę, nie osypuje się i nie roluje.

 4. Revlon ColorStay
  Podkład Revlon ColorStay to produkt, który ma bardzo dobre krycie i utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Jest dość lekki i łatwo się rozprowadza, a przy tym nie pozostawia efektu maski.

 5. MAC Studio Fix Fluid
  Na piątym miejscu w rankingu znajduje się podkład MAC Studio Fix Fluid. Zapewnia bardzo dobre krycie, matowi skórę i utrzymuje się na niej przez wiele godzin. Jest to produkt, który polecają nawet profesjonalni wizażyści.

Podsumowanie
Wybór odpowiedniego podkładu kryjącego jest kluczowy dla osiągnięcia pięknej, matowej skóry. W naszym rankingu wyróżniliśmy pięć najlepszych produktów, które zachwycają swoimi właściwościami. Pamiętajmy jednak, że wybór podkładu powinien zawsze być uzależniony od rodzaju skóry oraz preferencji kosmetycznych.