Czy wiesz, że Twoje brwi są najważniejszą częścią twarzy? Dają inną osobowość do twarzy i jeśli brwi są ciemne i grube to twoja twarz pojawi się brzydka.

Tak więc, aby pozbyć się ciemnych brwi i uczynić go lekkim, istnieją różne domowe środki zaradcze dostępne online. Zobaczmy wskazówki, aby rozjaśnić brwi.

Złuszczanie

Do usuwania czarnych włosków i uzyskania jasnej brwi, trzeba złuszczać brwi. Złuszczaj brwi za pomocą miękkiej szczotki, a gdy stanie się sucha, możesz użyć płynu do demakijażu, aby pozbyć się brudu.

Użyj peelingu

Aby uzyskać ładne i jasne brwi, musisz wymieszać równe części skrobi kukurydzianej i mąki. Po jego wykonaniu trzeba go pocierać na brwiach i pozostawić na 20 do 30 minut. Gdy wyschnie, można go umyć wodą.

Zastosuj sok z cytryny

Sok z cytryny jest również dobrą opcją, aby pozbyć się ciemnych brwi i uczynić je jasnymi. Przede wszystkim oczyść brwi, a następnie nałóż sok z cytryny. Pozostaw go na pół godziny, a następnie zmyj wodą.

Użyj korektora

Jeśli masz ciemne brwi i nie chcesz stosować żadnego proszku, aby się go pozbyć, to możesz użyć korektora. Korektor to organiczny makijaż, który może pokryć ciemne obszary brwi i uczynić je lekkimi.

Wnioski:

Są to nieliczne domowe sposoby na rozjaśnienie brwi, które są bardzo proste i łatwe w użyciu. Wszystkie wskazówki będą działać dla Ciebie i sprawią, że Twoje brwi będą lekkie i błyszczące.