Cynamon to jedna z najsłynniejszych przypraw na świecie. Jest to wspaniała przyprawa dla naszego organizmu, stosowana również w różnych produktach kosmetycznych. Cynamon znany jest jako słodka przyprawa, która nadaje potrawom ciepły i pikantny smak.

Wszyscy wiemy, że cynamon jest bogaty w witaminy A, B, C i minerały, które są bardzo dobre dla naszego ciała. Istnieje wiele wskazówek dotyczących urody z wykorzystaniem cynamonu, więc dzisiaj zamierzam podzielić się najlepszymi wskazówkami dla ciemnej skóry.

Jak zrobić maseczkę cynamonową?

Aby zrobić tę maskę, wymieszaj równą ilość proszku cynamonowego i jogurtu. Nałóż ją na twarz i pozostaw na 15 minut. Zmyj ją i użyj maseczki cynamonowej raz w tygodniu.

Zastosuj cynamon, aby uzyskać świecącą skórę

Wymieszaj w misce jedną łyżkę cynamonu i łyżkę oleju migdałowego. Nałóż tę mieszankę na twarz i pozostaw na 30 minut. Zmyj ją i nałóż krem nawilżający.

Zrób cynamonową maseczkę na twarz

Weź jedną łyżeczkę cynamonu w proszku i dodaj do niego jedną łyżeczkę soku z cytryny. Dobrze wymieszaj i nałóż na twarz i pozostaw na 30 minut. Usuń ją i zmyj.

Zrób maseczkę cynamonową dla skóry tłustej

Weź jedną łyżeczkę cynamonu w proszku i dodaj do niego jedną łyżeczkę miodu. Dobrze wymieszaj i nałóż na twarz i pozostaw na 30 minut. Usuń ją i zmyj.

Wnioski:

To są najlepsze wskazówki dotyczące piękna dla ciemnej skóry. Spróbuj ich, aby Twoja skóra była pełna blasku i atrakcyjna.