Braun to jedna z najbardziej popularnych i zaufanych nazw, jeśli chodzi o pędzle do makijażu. Są one znane z przystępnych cen i wysokiej jakości szczotek. Istnieją dwa rodzaje pędzli Braun, te jednorazowe i te wielokrotnego użytku.

Wielokrotnego użytku pędzle Braun są dość drogie, ale są to najlepsze pędzle do długotrwałego użytku. Braun ma szeroki wybór szczotek do różnych potrzeb i celów. Przyjrzyjmy się najlepszym szczotkom Braun dostępnym na rynku.

1. Studio Flat Top

Jest to najbardziej podstawowy pędzel typu flat top, który służy do nakładania makijażu i mieszania podkładu. Pędzel ten wykonany jest z syntetycznego włosia, które pomaga w płynnym mieszaniu podkładu.

2. Studio Pro

Jest to dobry wybór dla wszystkich profesjonalnych artystów makijażu. Jest to wysoko napigmentowany pędzel, który doskonale nadaje się do stosowania płynnych, kremowych i pudrowych podkładów.

3. The Studio Angled

Jest to dobry wybór do konturowania i rozświetlania. Jest zaprojektowany ze specjalnym kątem, który pomaga w konturowaniu i podkreślaniu.

4. Studio Tapered

Jest to dobry wybór do mieszania i blendowania. Stożkowy pędzel jest świetnym wyborem do tworzenia gładkiego wykończenia.

5. The Studio Square (kwadratowy)

Jest to bardzo uniwersalny pędzel, który służy do nakładania płynnych, kremowych i pudrowych podkładów. Jest to dobry wybór do stosowania korektorów i pudrów ustalających.

6. Okrągły pędzel Studio

To świetny wybór do blendowania i nakładania płynnych i kremowych podkładów. Okrągły pędzel jest najlepszym pędzlem do tworzenia naturalnego wykończenia.

7. The Studio Duo

Jest to jeden z najlepszych pędzli do nakładania płynnych i kremowych podkładów. Ten pędzel jest doskonałym wyborem do tworzenia naturalnego wykończenia.

8. The Studio Mini

Jest to dobry wybór do nakładania korektora i pudru. Mini pędzel jest świetnym wyborem do konturowania i podkreślania.

9. The Studio Large

To dobry wybór do nakładania płynnych, kremowych i pudrowych podkładów. Jest to świetny wybór do tworzenia naturalnego wykończenia.

10. Studio Oval

To świetny wybór do nakładania podkładów płynnych, kremowych i pudrowych. Owalny pędzel jest najlepszym wyborem do tworzenia naturalnego wykończenia.

Wnioski:

Jak widać, pędzle Braun są najlepsze dla wszystkich profesjonalnych artystów makijażu. Są najlepsze ze względu na ich przystępną cenę i jakość.