Jesteś nowicjuszem w szydełkowaniu? Nie martw się! Jest szansa, że nie jesteś sam. Kiedy po raz pierwszy zaczniesz uczyć się szydełkowania, będziesz czuć się trochę niezręcznie. Jednak jeśli będziesz przestrzegać kilku ważnych wskazówek, wtedy będziesz w stanie opanować tę sztukę w krótkim czasie.

Oto lista 12 najlepszych darmowych wzorów szydełkowych, które możesz pobrać i zrobić w krótkim czasie.

1. Baby Booties

Baby booties to najprostszy sposób na naukę szydełkowania. Ponieważ są one tak łatwe do wykonania, będziesz w stanie ukończyć je w ciągu jednego dnia. Będziesz musiał po prostu użyć normalnej przędzy i szydełka.

2. Kapelusz dla dziecka

Jeśli chcesz zrobić kapelusz dla dziecka, to jest najlepszy wzór, aby jeden. Będziesz musiał użyć trzech kolorów przędzy, ale cały wzór jest napisany dla Ciebie.

3. Baby Cowl

Jest to kolejny prosty projekt, aby zrobić. Będziesz musiał zrobić kwadrat, umieścić go na okrągłej igły, a następnie dołączyć do dwóch stron. Jest to idealny projekt dla początkujących.

4. Baby Booties

Jest to kolejny prosty projekt na buty dla niemowląt. Trzeba będzie zrobić prosty okrąg, a następnie zrobić scallop krawędzi.

5. Baby Hat

Jest to dość prosty wzór, ale wygląda elegancko i pięknie. Będziesz musiał użyć normalnej przędzy i szydełka.

6. Baby Neckwarmer

Jest to kolejny łatwy i piękny projekt do wykonania. Wszystko, czego będziesz potrzebować to twoja normalna przędza i twoje szydełko.

7. Szalik dla dziecka

Jest to świetny projekt, aby zrobić szalik dla dziecka. Trzeba będzie zrobić prosty kwadrat, a następnie trzeba będzie zrobić ścieg łańcucha przez 1,5 cala, a następnie zrobić koło wokół kwadratu.

8. Baby Scarf

To jest kolejny łatwy szalik dla dzieci. Będziesz musiał zrobić prosty kwadrat, a następnie będziesz musiał zrobić ścieg łańcucha przez 1,5 cala, a następnie zrobić koło wokół kwadratu.

9. Kamizelka z kapturem dla dziecka

Jest to uroczy i ładny wzór dla dziecka kamizelki z kapturem. Będziesz musiał zrobić kwadrat, a następnie będziesz musiał zrobić ścieg V przez 1,5 cala.

10. Czapka dla dziecka

To jest miły i łatwy wzór szydełkowy na kapelusz dla dziecka. Trzeba będzie zrobić rundę, przełożyć ją na okrągłą igłę, a następnie połączyć dwie strony.

11. Kapelusz dla dziecka

To jest miły i łatwy wzór szydełkowy na kapelusz dla dziecka. Będziesz musiała zrobić rundę, umieścić ją na okrągłej igle, a następnie połączyć dwie strony.

12. Baby Booties

To jest bardzo prosty i uroczy wzór na dziecięce buciki. Będziesz musiała zrobić prosty kwadrat, a następnie zrobić scallop edge.

Wnioski:

Mam nadzieję, że te projekty pomogą Ci zrobić piękny sweterek dla dziecka w krótkim czasie. Możesz podzielić się tymi projektami ze swoimi przyjaciółmi i członkami rodziny, ale nie